Vážení zákazníci, máme pro Vás jarní slevy, nakoukněte ZDE!
×

Nebulous Star Galaktická nádoba přání

Kód: W281307
999 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
19.5.2021

Máte přání a chcete přáním pomoct, aby se splnila? S touto kreativní sadou Nebulous Star to možné je! Ptáte se, jak je to možné? Čtěte dál a vše se hned dozvíte.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Značka Nebulous Star odkrývá kreativní sadu na výrobu přáníček. Je to taková malá vzácnost, že mezi sadami na různé výroby, jak je to výroba kabelek, různých šperků, svíček, mýdel, tak najdeme i výrobu přání. Přemýšlíte, jak se takové přání vytváří? Tak už na nic nečekejme a pojďme se podívat na video, kde uvidíme, krásný postup, jak se přání ve sklenici tvoří. Pod videem se můžete podívat i krok za krokem, jak na to.

Návod krok za krokem, ale než se podíváme na podrobný návod, musíme Vám ukázat, co v této sadě vůbec najdete. Po odkrytí krabice uvidíte: 3 sklenice, 40 barevných samolepek, 130 metalických písmenek, stuhy, tampony pro barvení, barvy, třpytky, glitrový prášek, barvy svítící ve tmě.

balení nebul

JDEME NA TO! Uvaříme krásné přání.

1. Vezmeme sklenici a nalijeme do ni čistou vodu. Už si rovnou můžeme nachystat barvy, vatu, třpytky, které budeme ihned potřebovat.  

naít

2. Do vody přidáme barvu. V balení jsou barvy, které svítí a nesvítí. Barvy jsou ty malé ampulky. Takže finální výtvor vypadá ve tmě opravdu záhadně, když část svítí a druhá ne, ale to si řekneme níže. 

barvy

3. Dále nás čeká vata, kterou pořádně udusáme -> vstřebá do sebe obarvenou vodu a vata se tím celá obarví. Dále si už nachystejme třpytky.

vata

4. Připravené třpytky po okraji ozdobíme

třp

Už teď to vypadá velice zajímavě, ale až postupně přidáte všechny vrstvy a barvy se různě promíchají... to bude teprv nádhera! Opakujte tedy postup dál, až budete na vrcholu sklenice

Zvládli jste to?

SKVĚLE, jste šikulkové. Teď nás čeká poslední část a ta nejdůležitější. Přání

5. Napíšeme na plaketku své přání a přilepíme na víčko od sklenice.

přání

Princip je stejný, jako když padá z oblohy kometa. Přání nikomu neříkejte, aby se splnilo a zapečeťte sklenici pomocí stužky

A máme HOTOVO!

Sklenice v noci svítí, takže ji můžete využít i jako malý lampion za oknem nebo si ji můžete dát ven na zahradu jako ozdobu. Rozhodně potěší i jako dárek, kdy připravíte sklenici někomu blízkému a necháte, aby si své přání napsal sám a poté sklenici zapečetíte. Je to moc milý dárek, který udělá obrovskou radost

vzor

Budeme velice rádi, když se nám pochlubíte se svými sklenicemi přání, které jste vytvořili a to na našem Facebooku: ZDE. Budeme se moc těšit až si prohlídneme Vaše výtvory, děkujeme.

Je to jedna z nejzajímavějších hraček, které u nás prodáváme. Kdo by si nechtěl splnit své sny? Třeba právě tato sada k tomu pomůže. Zavřete oči, řekněte si ještě jednou přání, které jste napsali na plaketku a věřte, že se Vaše přání splní. To Vám za celý náš tým Martonie přejeme!

Obsah balení:

  • 3 sklenice
  • 40 barevných samolepek
  • 130 metalických písmenek
  • stuhy
  • tampony pro barvení
  • barvy
  • třpytky
  • glitrový prášek
  • barvy svítící ve tmě

Užijte si zábavu, která Vás čeká při tvoření přání v lahvi! :)

Doplňkové parametry

Kategorie: Výroby a kreativní
Záruka: 2 roky

Výroba

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: