Elektrická výuková hračka - Školička I.

Kód: 650085
⭐Bestseller⭐
499 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
29.7.2024

Elektrická kombinační hra pro děti od 4 let. Obsahuje 16 listů se 176 obrázky, mezi nimiž děti hledají souvislosti. Každý list je zaměřen na určitou oblast dětského světa.

Detailní informace

Kdo Vám zboží doručí

PPL
99 Kč
119 Kč

Jak u nás můžete zaplatit

Online
ZDARMA
Dobírka
39 Kč
Převod
Sleva 10 Kč

Detailní popis produktu

Elektronická hra Školička I. je určena nejmenším dětem - od 4 let. Hra neobsahuje žádné texty se zadáním, vše lze pochopit jen pomocí obrázků, takže děti mohou pracovat naprosto samostatně. Správnost odpovědí jim zkontroluje hra sama, tím, že se rozsvítí zelené světýlko. Pokud dítě odpoví špatně, nerozsvítí se nic.

Hra obsahuje 16 listů se 176 obrázky. Děti hledají souvislosti mezi obrázky a tím se samozřejmě učí. Každý z listů je zaměřen na určité téma. Děti se učí rozlišovat např. co patří do dílny a co do kuchyně, třídí oblečení na letní a zimní, vytváří dvojice předmětů, které k sobě logicky patří apod. Součástí je list, který vám k jednotlivým tématům napoví víc.

Skvělá hra pro předškolní výuku. Děti tak budou mít výborný základ pro učivo prvouky v první třídě. Hra také podporuje samostatnou práci, která je ve škole důležitá.  A ještě si děti u hry užijí spoustu zábavy. 

Mohlo by vás zajímat...

  • trénink logiky, souvislostí a samostatné práce
  • 16 listů na výměnu
  • celkem 176 obrázků
  • neobsahuje texty, úkoly jdou pochopit jednoduše
  • na dvě tužkové baterie, které nejsou součástí

Parametry:

  • Rozměry balení(š v h): 22 x 16 x 3cm
  • na 2AA baterie, nejsou součástí
  • Doporučený věk: od 4 let

Věříme, že si Vaše děti tuto fantastickou hru užijí a přitom se naučí samostatně pracovat, porozumět zadání a procvičí si logické myšlení! 

Podívejte se na celou naši nabídku výukových tabulek!

# voltík svoboda # výukové hračky # procvičování pro předškoláky # škola hrou # výuková hra # samostatný trénink logiky # pro přeškoláky # výuková hračka # školička # trénink prvouky # elektronické trénování logiky # výuková hra pro nejmenší 

Doplňkové parametry

Kategorie: Voltík
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
LJ Avatar autora | 28.10.2023
Velmi dobře

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: