Možnosti dopravy

Děláme vše proto, abychom Vám zboží doručili co nejdříve, kdykoliv a kamkoliv budete chtít.

Jakého dopravce si zvolíte je jen na Vás, volbu provedete v košíku při Vašem nákupu. Rychlý přehled jsme si pro Vás připravili níže. Balíčky doručujeme po celé České republice.

Jakmile k nám dorazí Vaše objednávka, jdeme ihned balit a dopravce k Vám dorazí nejpozději do 2 dnů. POZOR! Objednávky do 12:00 garantujeme doručení do 48hodin, většinou stíháme do 24 hodin✅.

Během krásného Vánočního období se může stát, že se doba dodání o 1 - 2 dny prodlouží.

Makáme pilně celý týden, a tak víkendy necháváme nám i našim dopravcům volné. V pondělí posbíráme všechny objednávky a ty budou pospíchat k Vám.❤️

Doprava zdarma při nákupu nad 3 000 Kč.❤️✅

Pokud si objednáte zboží nad 3 000 Kč a k tomu zvolíte platbu kartou online nebo bankovním převodem, tak máte vše zdarma✅ a zaplatíte pouze za zboží, které jste si objednali. Nákup bude levnější, než jet autem nebo hromadnou dopravou do kamenného obchodu. Ušetříte tím tak peníze za palivo nebo jízdenku, nervy v tlačenicích ve frontách, spoustu času a síly. 

Už víte, jak, kdy a kdo Vám balíček doručí, ale jak můžete zaplatit? To je správná otázka. Odpověď se ukrývá zde: Možnosti platby. 

Užijte si pohodlný a výhodný nákup z domova!❤️

Doručení na adresu   

99 Kč

 

 Osobní odběr

119 Kč

 

 

Doručujeme i na Slovensko! Za 150 Kč (cca 6 EUR) díky dopravci PPL.