Fat Brain Velká kuličková dráha RollAgain

Kód: W010229
999 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.2.2024

Synchronně se valící kuličky mají téměř hypnotizující účinek - vaše dítě se nebude moci odtrhnout od hry a bude tak vhazovat další kuličky a přitom... dokonale nacvičí pohybovou koordinaci.

Detailní informace

Kdo Vám zboží doručí

PPL
99 Kč
119 Kč

Jak u nás můžete zaplatit

Online
ZDARMA
Dobírka
39 Kč
Převod
Sleva 10 Kč

Detailní popis produktu

Hračky značky Fat Brain nás nadchly na první pohled. Nejen že mají krásné barvy, ale všechny procvičují nejen motoriku, ale v podstatě rozvíjí i logické přemýšlení dětí. Učí je souvislosti. Příčinu a následek. A to vše zcela přirozenou cestou, hraním.Zvedněte kuličku z podstavce na samém spodku a uvolníte tak blokádu ostatních kuliček, které se zároveň začnou kutálet dolů. Míček který spadne jako první a hodíte ji zpět dovnitř, opět vyvolá pohyb kuliček po dráze.

Synchronně se valící kuličky mají téměř hypnotizující účinek (víme o čem mluvíme :-)) - vaše dítě se nebude moci odtrhnout od hry a bude tak vhazovat a vhazovat další kuličky a přitom... dokonale nacvičí pohybovou koordinaci, naučí se vnímat příčinné souvislosti a bude se prostě skvěle bavit. 

Souprava obsahuje jednoduchou skládací věž a pět velkých dvoubarevných koulí.

Fat Brain jsou navrženy tak, aby všestranně rozvíjely vaše dítě. Podporují logické myšlení a motorický vývoj. Koukněte se na krátké video o hračce.

Doporučený věk: od 2 let

Přejeme Vám příjemnou zábavu!

Doplňkové parametry

Kategorie: Fat Brain
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: