Robo-pes RC - pes na dálkové ovládání

Kód: W001957
899 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
17.6.2024

Robo pes hledá svého páníčka, budete to vy? Rozhodně to není ale obyčejný mazlíček. Je vybavený agentskou zbraní, aby Vás ochránil před všemi neznámými vetřelci.

Detailní informace

Kdo Vám zboží doručí

PPL
99 Kč
119 Kč

Jak u nás můžete zaplatit

Online
ZDARMA
Dobírka
39 Kč
Převod
Sleva 10 Kč

Detailní popis produktu

Robo pes hledá svého páníčka, budete to vy? Rozhodně to není ale obyčejný mazlíček. Je vybavený agentskou zbraní, aby Vás ochránila před všemi neznámými vetřelci. O zábavu bude taky postaráno. V nudných chvílích rozveselí tancem.

Pejsek potřebuje také vyvenčit, chodí dopředu, dozadu, zatáčí a otáčí hlavou. Robo pes chce také pohladit, za to odmění štěkáním, roztomilým kňučením a mrkáním.

Je to pes hlídač a postará se o každého lumpa, který naruší jeho teritorium. Tento frajer nesmí chybět v žádné domácnosti! Je to pravý ochránce a jedině s ním se budete cítit v bezpečí, protože to není jen pes je to ROBO-PES vybavený nejmodernějšími zbraněmi, které naženou hrůzu každému vetřelci.

Součástí bohužel nejsou baterie, aby tento úžasný hlídač a nový člen rodiny fungoval, ale u nás můžete zakoupit baterie, které se postarají, aby tento úžasný pes dělal svoji práci.

  • USB nabíjení
  • Velikost: 23 cm
  • Rozměry balení: 30×33×25cm
  • Věk 3+

Užijte si obrovskou zábavu s tímto ROBO-PSEM! :)

Doplňkové parametry

Kategorie: Drony, roboti a transformers
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Robo-pes

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: