TERRITORY Laser Game Double Černá a Bílá

Kód: W280246
2 499 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Co takhle si zahrát bezpečnou LASER GAME přímo u vás doma, nebo venku na zahradě? Můžou hrát až 4 týmy! Počet hráčů není omezen.

Detailní informace

Kdo Vám zboží doručí

PPL
99 Kč
119 Kč

Jak u nás můžete zaplatit

Online
ZDARMA
Dobírka
39 Kč
Převod
Sleva 10 Kč

Detailní popis produktu

Pojďte si užít akční hru s pistolemi Teritory Laser Game!

V jednom balení najdete 2 pistole. Můžete vybírat ze dvou barevných provedení, jde pouze o design, vzhled nic neovlivňuje.

Hra je tedy určena minimálně pro 2 hráče. Pokud koupíte více sad, pistole jsou samozřejmě kompatibilní a vy si tak můžete zahrát i v týmech.

Jak to celé funguje?

Na každé pistoli si zvolíte barvu týmu. Týmy mohou být nanejvýš 4 (rozlišeno barevným svícením). Pokud tedy budou hrát 4 hráči, mohou být každý sám za sebe, nebo se rozdělit třeba do dvou týmů. Samozřejmě může být třeba i 1 proti 3, to je čistě na vás! Celkový počet hráčů nijak omezen není.

Když máte jasno v tom, kdo hraje proti komu, vybere si jednu ze 4 zbraní- navolíte tlačítkem. Každá zbraň má jinou sílu a ubere různý počet životů. Má ale taky různý počet nábojů a u některých musíte nabíjet častěji. 

Hraní je naprosto bezpečné, protože funguje na principu infračervených paprsků. Stejně jako u vašeho TV ovladače. Z pistolí tedy nevychází žádný opravdový laserový paprsek, který by ohrožoval vaše oči. Při hraní venku za ostrého slunce mohou být paprsky slunečním zářením rušeny. Za běžného dne lze hrát pohodlně venku, pistole mají dosah cca 30 metrů.
Při hraní uvnitř se paprsky mohou odrážet o strop nebo bílou stěnu. Buďte proto hbití a dávejte pozor, ať vás protihráč nezasáhne!Počítání životů je integrováno do pistole. Pistole vydává při střelbě rozdílný zvuk, podle zvolené zbraně. Vibrace pak upozorní na zásah.

Zábavu si užijí děti, ale rodiče i prarodiče mnohdy s nimi. Dostaňte děti od počítačů a rozhýbejte je. U hraní procvičíte nejen bystrost a zlepšíte reakce, ale hlavně se protáhnete. Hodina hry uteče jako nic a proběhnete se víc, než ve fitku. Každý pohyb se počítá. A když je u toho legrace, tím líp!

Hlavní parametry: 

  • 2x pistole
  • zbraň: 4x 1,5V AA (součástí balení - jedna pistole má uvnitř, druhá sada je přibalená)
  • dosah až 30m (může se měnit v závislosti na světelnosti) přímé slunce ruší infračervené paprsky
  • min. 2 hráči (s dalšími sadami neomezeně)
  • až 4 týmy
  • volba ze 4 zbraní
  • pro interiér i exteriér

Doporučený věk: od 5 let

Balení neobsahuje masky na obličej, které pro hru nejsou nezbytně nutné.

Přejeme Vám příjemnou zábavu!

Doplňkové parametry

Kategorie: Laser Game
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg
Položka byla vyprodána…

Laser Game

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
PN Avatar autora | 7.2.2021
Levná laser game pro dva. Dokoupili jsme ještě dvě a hrajeme ve 4řech. Jsme spokojeni.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: