Automatická puška BLAZE M16 - 71 cm

Kód: W110757
999 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024

Blaze Storm je polo-automatická útočná puška vesmírných komand s prodlouženým zásobníkem na 12 nábojů a ohromujícím dostřelem na 15 metrů!

Detailní informace

Kdo Vám zboží doručí

PPL
99 Kč
119 Kč

Jak u nás můžete zaplatit

Online
ZDARMA
Dobírka
39 Kč
Převod
Sleva 10 Kč

Detailní popis produktu

Blaze Storm je polo-automatická útočná puška speciálních vesmírných komand s prodlouženým zásobníkem na 12 nábojů a ohromujícím dostřelem na 15 metrů! Stačí jen mačkat spoušť a jednotlivými výstřely kosit nepřátele!

Boží zbraň na pěnové šipky, které mají dlouhý dolet. Útočná puška hvězdného komanda je sázka na jistotu, když budete chtít udělat radost Vašemu malému vojákovi či policistovi. Dětská zbraň je provedena jako útočná puška americké armády M16, kterou zná každý. Během své působnosti ve válkách si vybudovala své jméno a každý nepřítel se děsí této mocné zbraně. 

fires storm

Na obrázku vidíte, co vše najdete v tomto krásném balení. Perfektní zbraň pro boj s nepřáteli, která je vybavena optikou s plastovou mřížkou. Dále vidíte 20 modrých pěnových šipek, které krásně padnou do oranžového zásobníku. Barvy celkově krásně hrají... posuďte sami, modrá a oranžova, ty barvy jdou do sebe, že?

hvě

Precizně propracovaná zbraň Hvězdného komanda je dlouhá 71 cm a 1 kg těžká, takže se s ní skvěle manipuluje díky své lehkosti. Můžeme se podívat i na detailnější provedení spouště, optiky, zásobníku, pažby. Vidíte, že zbraň je robusní a je vyrobena z kvalitního plastu. Optiku si můžete nastavit podle svých potřeb dopředu/dozadu. 

hvězda

Puška je dětská zbraň. Je určena pro děti od 6 let a nedoporučujeme ji na velké NERF turnaje. Zbraň je POLOAUTOMATICKÁ a při automatické palbě se můžou náboje zaseknout v ústí hlavně.

  • Součástí balení: Zbraň, 20 pěnových nábojů
  • Na baterie
  • Délka: 71 cm
  • Šířka: 7 cm
  • Výška: 25 cm

V takovém balení jsou šipky, které jednoduše nasadíte do zásobníku a hurá střílet!

hvzads

Zbraň je na baterie 5xAA, které nejsou součástí balení, ale můžete si je přikoupit.:) 

Užijte si fantastickou střelbu! :)

Doplňkové parametry

Kategorie: Pěnové
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: