Naskladňujeme na Vánoce!

Září nám letos dopřává krásné teplé dny. Zatímco užíváme sluníčka, mnohým ani nepřijde, že se babí léto zakrátko přehoupne v sychravý podzim.
A když se zamyslíme, ani Vánoce nejsou tak daleko, jak by se mohlo zdát. 
Protože i my v Martonii máme děti, dobře víme, jak důležité je najít právě tu vysněnou hračku pod vánočním stromečkem.

Dobrá zpráva! Jsme připraveni!V posledních dvou týdnech to u nás hučí jako v úle. Před sklad přijíždí každý den dodávky naložené hračkami, řidiči skládají jednu paletu za druhou a skladníci palety odváží do haly. 

Potom se vybaluje, kontroluje a skládá do regálů. Říkáte si, je to zábava? Ano! Práce s hračkami nás ohromně baví. Ale u dvacáté krabice už se raději přestanete rozplývat nad každou vybalenou hračkou a přidáte na tempu, protože takhle by se to do těch Vánoc ani vybalit nestihlo.
A naši zákazníci chtějí nakupovat!

A co že nám to dorazilo?
Obrovské množství hraček!
Už teď najdete v eshopu přes 3 tisíce položek a každým dnem přibývají další. Jsou mezi nimi nejoblíbenější produkty, jako třeba plyšoví sloni,

nebo magické květinové chaloupky.

Dorazila taky velká spousta kreativních a tvořivých hraček.

Domečky pro holky a auta pro kluky. Hračky i praktické věci pro miminka.

Spousta drobností jen tak pro radost, nebo na krácení dlouhých zimních večerů. Vybere si každý.

Už teď vidíme, jak u nejoblíbenějších produktů skladové zásoby klesají. Zdá se, že někteří z vás už zjistili, jak fajn je mít dárky koupené včas.
Až pak sluneční paprsky vystřídá déšť, usednete do křesla s horkým čajem a děti budou vyrábět mýdla nebo třeba tvořit svíčky, vy můžete bitvu ostatních, o poslední kusy hraček, jen s úsměvem sledovat. 

Dočetli jste až sem? Gratulujeme! Jako odměnu za vytrvalost získáváte slevu 7%
V nákupním košíku použijte slevový kód BLOG7

Ještě jste nedopili kávu? Přečtěte si i naše další blogy.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení