TOP 3 hračky na zahradu, které možná neznáte

Prázdniny jsou skvělá věc. Zvlášť, když je můžete trávit na zahradě nebo u vody. V půlce léta se ale může stát, že děti bazén i pískoviště omrzí a začnou se nudit.
Jak je zabavit něčím neokoukaným? 

Dovolte nám, abychom vám představili 3 nejpopulárnější hračky pro děti na zahradu, o kterých jste možná do dnešního dne neslyšeli.

Kempingový stan s příslušenstvím

Táboření k létu patří a novinka v podobě campingové sady pro děti se líbí menším i věším táborníkům. Stan můžou používat venku i v pokojíčku a bohaté příslušenství poskytuje spoustu prostoru pro hru.

Vařič i petrolejová lampa mají zvukové nebo světelné efekty, což ještě více podpoří fantazii a hru na příběh. Sada se setkala s obrovským úspěchem jak u tříletých dětí, tak u mladších školáků. 

Gril s efekty žhavých uhlíků

Co by to bylo za léto bez grilování. A právě gril je další ze skvělých hraček. V čem je zrovna tento tak zvláštní? Má umělé uhlíky, které "nažhavíte" přiloženým podpalovačem. Stačí poklepat a uhlí začne svítit a vydávat zvukový efekt ohně. Ale pozor, ničím jiným než podpalovačem ho nerozsvítíte!Všechny další části grilu jsou stejné jako u grilu opravdového - víko s otvory, dvě mřížky na grilování, kleště na obracení... Součástí je i několik plastových potravin a doplňků.

Elektrický traktor pro děti s vlečkou

To nejlepší nakonec! Že je tento traktor úžasný je vidět už na fotce. Ale o jeho dokonalosti jsme se přesvědčili až při testování na živo. 

Pro zahájení jízdy zmáčknete červené tlačítko a ozve se zvuk startování a motoru, pak už stačí sešlápnout pedál a hurá! Traktor má dvě rychlosti, které lze přepínat tlačítkem a také lze volit jízdu vpřed a vzad. Od výrobce je doporučen věk 3-8 let a přesvědčili jsme se, že pro malé děti je traktor dobře ovladatelný. Větší děti, na hranici váhového limitu, uveze stejně dobře jako ty malé. Není tedy důležitý věk, ale váha, případně výška dítěte. 

Že si traktůrek užije i větší dítě se můžete přesvědčit na ukázkovém videu.Pokud chcete některou z těchto báječných hraček potěšit své dítko/děti, máme tu opět pro čtenáře blogu SLEVOVÝ KÓD:  BLOG7 - ten zadejte v prvním kroku košíku a bude vám z objednávky odečtena SLEVA 7%.