Fat Brain hračky pro chytré děti

Máme novinku! 
Před pár týdny se rozšířil náš sortiment hraček Fat Brain Toys. Jde o velmi originální hračky zaměřené na všestranný rozvoj dítěte a především na logické myšlení. A to už u batolat.
Pokud jste o nich ještě neslyšeli, tak si udělejte pohodlí a pojďte se začíst do dnešního blogu. Protože tyhle hračky stojí za pozornost.Fat Brain hračky splňují vše, co od hraček očekáváte. 
Vyrábí se z plastů bez použití BPA a z potravinářského silikonu, barveny jsou potravinářskými barvivy. Jsou tedy naprosto nezávadné a děti je tak mohou zkoumat všemi smysly. Všechny hračky jsou zaměřené na všestranný rozvoj dítěte.

  • použité materiály s různou strukturou podporují hmatové vnímání 
  • pestré barvy děti zaujmou a stimulují zrak a snadno si získají pozornost dětí
  • každá hračka rozvíjí motorické schopnosti
  • většina hraček podporuje logické myšlení a to už u těch nejmenších dětí
  • podporují učení barev, číslic a počítání
  • učí příčině a následku
  • zlepšují koordinaci oko-ruka
  • trénují logiku a zručnost

Pro děti od 6 měsíců jsou v nabídce různá kousátka. Většinou mají další funkce, jako třeba přísavky na koncích, takže podporují zvídavost.

 

Spousta klasických hraček je vyrobena v netradičním pojetí, jako třeba vkládací kostka nebo stavění komínů. Použitý materiál je především silikon, protože malé děti při růstu zoubků dávají vše do pusy. Silikon je měkčí a šetrnější než plast. 

 

Pokud chcete rozvíjet logické myšlení už u vašeho batolete, jsou tyhle hračky ideální.
Fat Brain ale nezapomíná ani na starší děti a dospěláky. Některé hry prostě nejsou omezeny věkem.
Můžete se bavit při hře s dětmi i s přáteli na oslavě.

 


Otestovali jsme i kategorii hraček na principu POP IT. Těch vyrábí Fat Brain několik druhů. Některé jsou speciálně pro malé děti, na rozvoj motorických schopností, soustředění a relaxace. Přívěsky na klíče nás nadchly tak, že už máme v Martonii každý svůj.

 

Věříme, že sortiment Fat Brain si oblíbíte. Všechny produkty jsme se snažili maximálně popsat a přidali i ukázkové video od výrobce. Pokud přesto potřebujete poradit nebo máte dotaz, neváhejte nám napsat. 

Aby se vám snáze nakupovalo, máme pro vás i tentokrát slevu 7% na nákup. Zadejte v košíku kód BLOG7

Celý sortiment hraček Fat Brain na jdete ZDE